| Hücre Tipi-Kimya | LifePO4 Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Boyut (G×D×Y) | 507×201,5×215 mm |
| Hücre Tipi-Kimya | LifePO4 Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Pil Voltajı | 12.8V |
|---|---|
| Pil Nominal kapasitesi | 560Ah |
| Anma enerjisi | 7168Wh |
| iç direnç | ≤30mΩ |
| kendi kendine deşarj | Aylık <%5 |
| Battery Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 100Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Internal Resistance | ≤45mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Hücre Tipi | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.2V |
| Nominal kapasite | 6000mAh |
| SAYISI | Paslanmaz |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ürün Türü | Deniz LiFePO4 pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| İsimlendirilmiş Nominel Kapasite | 100Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 460 × 480 × 133mm |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 150 Ah |
| nominal enerji | 3840Wh |
| Boyut (U×G×Y) | 520×269×220mm |
| Boyut(U×G×Y) | 20.47 × 10.59 × 8.66 '' |
| Kimyasal formül | LIFEPO4 |
|---|---|
| Nominal kapasite | 6000mAh |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.65V |
| Standart Şarj Akımı | 0,5°C |
| Tandard Serbestleme Akımı | 0,5°C |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 41,8Ah |
| Enerji | 535Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominal kapasite | 120 Ah |
| Anma enerjisi | 1536 Wh |
| İç direnç | ≤ 65mΩ |
| Boyutları | 446x198x208mm |