| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5.12 kWh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 25.6V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5.12 kWh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| BMS Yüksek Sıcaklık Kesmesi | 65°C |
|---|---|
| Terminal tipi | M8 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
| Ürün Kategorisi | LifePO4 Lityum Pil |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 60°C |
| Pil Voltajı | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 4096Wh |
| Rezistans | ≤35mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 12.8V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 70Ah |
| Enerji | 896 Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 279x175x189mm |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Voltaj | 12.8V |
| Kapasite | 560Ah |
| Anma enerjisi | 7168Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 76.8V |
| Pilin Anma Kapasitesi | 150 Ah |
| Enerji | 11520Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Hücre Tipi | LifePO4 Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 38.4V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 3840Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 532×207×215mm |
| Pil Türü | Deniz LiFePO4 pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 12.8V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 690 Ah |
| Enerji | 8832Wh |
| Hayat döngüsü | > 4000cles@1c ,% 80 DOD |
| Kimya | LIFEPO4 |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 25.6V |
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Boyutları | 640x245x220mm |