| İsimlendirilmiş voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 150 Ah |
| nominal enerji | 1920Wh |
| İç direnç | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Voltage | 25.6V |
|---|---|
| Rated Capacity | 80Ah |
| Energy | 2048Wh |
| Rezistans | ≤12mΩ |
| Efficiency | ≥0.98 |
| Voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Nominal kapasite | 4.4Ah |
| Enerji | 56.3Wh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 120 Ah |
| Enerji | 1536 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Anahtar Parametreler Öğesi | 12.8V 100AH |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 1280 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25 |
| Ağırlık | 10.1KG |
| Terminal tipi | M8 |
| Model | 12V 120AH |
|---|---|
| Malzeme sistemi | LiFePo4 Hücresi |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 60°C |
| Boşaltma Akımı | 120A |
| oluşan tip | paraleller ve seriler halinde |
| Model | 12V 200AH |
|---|---|
| Malzeme sistemi | LiFePo4 Hücresi |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 60°C |
| Boşaltma Akımı | 150A |
| oluşan tip | paraleller ve seriler halinde |
| Hücre Tipi-Kimya | LiFePo4 Hücresi |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 10.1KG |
| Terminal tipi | M8 |
| Hayat döngüsü | >4000 döngü @80% DOD, 1C/1D 25 |
| Değerlendirilmiş kapasite | 1280 Wh |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 8.8 Ah |
| Enerji | 112,6 Wh |
| Hayat döngüsü | >3000döngü @1C,%80 DOD |
| kendi kendine deşarj | Aylık % 2 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 600ah |
| Enerji | 7680Wh |
| Rezistans | ≤50mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |