| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 4.8 kWh |
| Rezistans | ≤2.5mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤ 65mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |
| Pil Türü | lityum-iyon |
|---|---|
| Malzeme | LIFEPO4 |
| Pil Kapasitesi | 12.8V 50Ah |
| Enerji | 640 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |
| Pil Türü | lityum-iyon |
|---|---|
| Malzeme | LIFEPO4 |
| Pil Kapasitesi | 12.8V 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |
| Pil Türü | lityum-iyon |
|---|---|
| Malzeme | LIFEPO4 |
| Pil Kapasitesi | 12.8V 100AH |
| Enerji | 1280 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |
| Pil Türü | lityum-iyon |
|---|---|
| Malzeme | LIFEPO4 |
| Pil Kapasitesi | 25.6V 50Ah |
| Enerji | 1280 Wh |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |
| Pil Türü | lityum-iyon |
|---|---|
| Malzeme | LIFEPO4 |
| Pil Kapasitesi | 25.6V 28Ah |
| Enerji | 716Wh |
| Hayat döngüsü | >4000döngü @1C,80% DOD |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 100Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Voltage | 12.8V 120Ah |
|---|---|
| Nominal Capacity | 120Ah |
| Anma enerjisi | 1536 Wh |
| Internal Resistance | ≤65mΩ |
| Boyutları | 446x198x208mm |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 50Ah |
| Enerji | 2560 Wh |
| Rezistans | ≤48mΩ |
| Verimlilik | 0.99 |