| Nominal Gerilim | 48V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 20AH |
| Enerji | 960 Wh |
| Rezistans | ≤30mΩ |
| Max. Maks. Modules in Series/Parallel Seri/Paralel Modüller | 15S/3P |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 125AH |
| Enerji | 1600Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Seri numarasını destekler | 8s |
|---|---|
| Arayüz türü | Şarj ve deşarj aynı porttadır |
| Şarj voltajı | 29.2v |
| Hücre voltajı aralığı | 19.2~30V |
| Sürekli şarj akımı | ≤200A |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 200 Ah |
| Enerji | 5120Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Nominal Gerilim | 3,2 volt |
|---|---|
| Nominal kapasite | 3800mAh |
| AC iç direnci | ≤25mΩ |
| Kapasite aralığı | 3700~3900mAh |
| Maksimum şarj akımı | 3.8A |
| Nominal Gerilim | 3,2 volt |
|---|---|
| Nominal kapasite | 3800mAh |
| AC iç direnci | ≤25mΩ |
| Kapasite aralığı | 3700~3900mAh |
| Maksimum şarj akımı | 3.8A |
| Nominal Gerilim | 12.8V |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Rezistans | ≤20mΩ |
| Verimlilik | ≥0,98 |
| Voltaj | 12.8V |
|---|---|
| Kapasite | 80Ah |
| Enerji | 1024 Wh |
| Boyut(G×D×Y) | 306×174×200/220mm |
| Seri/Paralel hücre | 4S/4P |
| Kullanım senaryosu | Güneş İzleyici Bataryası |
|---|---|
| Kimyasal formül | Lityum Demir Fosfat |
| Pil Voltajı | 25.6V |
| Kapasite | 6 Ah |
| Enerji | 153,6 Wh |
| Güneş Tracker pil voltajı | 25.6V |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 9ah |
| Enerji | 230.4 Wh |
| Çevrim Ömrü(25°C,1C/1C,%100DOD) | >2000döngü,Kalan kapasite>%80 |
| Boyut(G×D×Y) | 192x128x75mm |